درمان کم پشتى مو و ابرو

ابروهای کامل و خوش‌فرم معمولا چندان به چشم نمی‌آیند؛در مقابل، ابروهای کم‌پشت و ناموزون به طور ناخواسته توجهات بسیاری را به خود جلب می‌کنند. در کلینیک‌های درمانی مختلف، از تکنیک پیوند مو برای حل معضل ریزش مو در ناحیه ابروها استفاده می‌شود. عمل ترمیم ابرو یک راهکار عالی است که با هدف ترمیم موهای از دست رفته در نواحی ابرو بکار گرفته می‌شود. برداشتن بیش از اندازه مو توسط موچین، زخم و علل ژنتیکی از جمله عواملی هستند که باعث کم شدن موی ابروها می‌شوند. عمل ترمیم ابرو دقیقا مانند عمل پیوند ابرو انجام می‌گیرد؛ به طوری که فولیکول‌های اهدایی از نواحی پشت گوش برداشته شده و در بخش مورد نظر کاشته می‌شوند. عمل ترمیم ابرو توسط یک پزشک متخصص و مجرب انجام شده و معمولا ۲ تا ۳ ساعت به طول می‌انجامد.


داشتن ابروهای زیبا و متناسب با ترمیم ابرو
ترمیم ابرو یک عمل بسیار هنرمندانه است که در آن ابروهابا توجه به شکل صورت بیماران، خصوصیات ظاهری و فرم دلخواه آنها ترمیم می‌شوند. ترمیم حالت کمانی ابروها، ضخامت موها، فضای بین دو ابرو و طول آنها از جمله مواردی هستند که جراح در طول عمل در نظر می‌گی
عمل ترمیم ابرو یک راهکار موثر و دائمی است
در عمل ترمیم بر خلاف تاتو، رنگ‌آمیزی و سایر روش‌های موجود از تکنیک پیوند واحدهای فولیکولی برای بهبود فرم ابروها استفاده می‌شود. نتایج حاصل از عمل پیوند ابرو اغلب غیر قابل تشخیص هستند؛ چون این عمل معمولا با استفاده ازفولیکول‌هایاهدایی خود بیمارانجام می‌گیرد. نتایج باور نکردنی و هزینه مناسب ترمیم، این عمل را به یکی از بهترین و موثرترین روش‌های بهبود فرم ابروها بدل کرده است.

سوال/پاسخ/نظر بگذارید

باخبر شدن از
avatar
wpDiscuz