تشخیص آلودگی ویروسی با پروتئین‌ها

محققان دانشگاه دوک گروهی از پروتئین‌ها را شناسایی کردند که آلودگی‌های ویروسی را نشان می‌دهند. در این تحقیقات در مخاط بینی و گلوی ملتهب داوطلبان، پروتئین‌هایی شناسایی شدند که آلودگی ویروسی ناشی از ویروس سرماخوردگی یا آنفلوآنزا را با دقت ۸۶ درصد نشان می‌دهند. این تحقیقات با همکاری ۸۸ داوطلب سالم که در معرض ویروس […]

۸ غذا که با سرما خوردگی وآنفولانزا مبارزه می کنند

شاید ما درسال بیش از یک میلیارد سرما خوردگی داشته باشیم. بر آوردها براین است که بیش از ۲۰۰ ویروس می تواند این سرما خوردگی ها را ایجاد کند. در بدترین حالت سرما خوردگی می تواند شما را با ذات الریه، عفونت گوش و یا یک حمله آسم به بیمارستان بفرستد.

۱۰ راه حل خانگی کارآمد برای سرماخوردگی و آنفولانزا

بچه کوچک شما تودماغی صحبت می‌کند. اما متخصصان اطفال، برای بچه‌های زیر ۶ سال دادن دارو‌های بیش از حد سرماخوردگی و سرفه کردن را توصیه نمی‌کنند. بنابر‌این در این مواقع چه کاری از دستمان برمی‌آید؟

اجباری‌شدن غربالگری ژنتیک

فرزندآوری اتفاق ساده‌ای نیست. کودکی معصوم باید چشمانش را به روی دنیا باز کند و قدم در آن بگذارد. زندگی در جهان امروز ساده نیست، اگر قرار باشد با معلولیت یا عدم سلامت کافی زندگی را بگذارنی، همه‌چیز بسیار دشوارتر خواهد شد.

۹ بیماری که در زمستان بدتر می شوند

متاسفانه آنفولانزا تنها بیماری نیست که در زمستان بدتر می شود. تغییر در دما، رطوبت و متعاقبا عادت های ما (همچون ماندن در محیط های بسته) میتواند انواع بیماری ها از جمله حملات قلبی تا آسم را تشدید کند.

سرماخوردگی و آنفولانزا چه تفاوت هایی دارند؟

در اینجا با تفاوت های بین سرماخوردگی و آنفولانزا و علائم آن ها آشنا خواهید شد.
سرماخورده ام؟ یا آنفولانزا گرفته ام؟ هر دوی این بیماری ها در فصول سرد سال زیاد اتفاق می افتند، اما آیا به درستی می دانیم چه تفاوت هایی در این دو بیماری هست؟