گوشت را جایگزین نان کنید

گوشت گوشت را جایگزین نان کنید co621 180x180

محققان در تحقیق جدید دریافته اند در رژیم های غذایی به جای استفاده از نان از گوشت استفاده شود که هم طول عمر بیشتر و هم سلامتی افزایش یابد. این نظریه جدید بر خلاف نظریه های محققان این فکر را ایجاد می کند شاید یک رژیم غذایی کم پروتئین و پر کربوهیدرات، برای افزایش طول عمر و مبارزه با چاقی مفیدتر باشد.

ترفندهای ذهنی برای کاهش وزن

کاهش وزن ترفندهای ذهنی برای کاهش وزن kik 180x180

با اینکه مغز بخشی از بدن شماست، اما گاهی ممکن است برخلاف شما عمل کند و مثلا اشتهای شما برای غذا را کنترل کند و همین مسئله باعث شود که وقتی با یک تکه کیکِ شکلاتی روبرو می‌شوید، نتوانید جلوی خودتان را بگیرید.

چربی هایی که لاغر می کند

چربی چربی هایی که لاغر می کند fytr 180x180

بدن هر انسانی به چربی غذایی نیاز دارد. چربی سالم احساس سیری را افزایش می دهد، سوخت و ساز بدن را به حداکثر می رساند، از بدن در برابر بیماری های قلبی محافظت می کند ، روند انتقال مواد مغذی را در بدن سرعت می دهد و جذب ویتامین محلول در چربی را بیشتر می کند .

بهترین رژیم غذایی برای تمام طول عمرتان

رژیم غذایی بهترین رژیم غذایی برای تمام طول عمرتان 6776 180x180

اگر میخواهید بهترین رژیم غذایی برای تمام طول عمرتان را بدانید در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما بگوییم هر چه تاکنون در مورد کاهش وزن می‌دانستید، اشتباه است. علم جدید نشان می‌دهد می‌توانید با غذا خوردن نحوه‌ی رفتار سلول‌های چربیِ بدن‌تان را تغییر دهید و به وزن مناسب‌تان برسید.

برای مقابله با دیابت چه کنیم؟

دیابت برای مقابله با دیابت چه کنیم؟ seir 180x180

شعار سازمان بهداشت جهانی، امسال مقابله با بیماری دیابت است. بیماری مزمنی که با اقدامات ساده خانگی می‌توان از شدت آسیبهای آن کاست و در غیر این صورت به بیماریهای مزمن و حتی مرگ منجر می‌شود.

کاهش وزن و پیشگیری از دیابت با تخم شربتی

تخم شربتی کاهش وزن و پیشگیری از دیابت با تخم شربتی sharbati 180x180

یک کارشناس طب سنتی گفت: تخم شربتی فواید زیادی برای لاغر شدن, درمان بیماری‌های تنفسی, افراد دیابتی, افراد مبتلا به فشارخون بالا, برای پیشگیری از دیابت, رفع خستگی, رفع تشنگی مفرط, ناراحتی‌های گوارشی مانند نفخ, یبوست, سوءهاضمه و … دارد.