مشکل ۹۰ درصد ایرانی ها در دهان و دندان

دهان و دندان مشکل ۹۰ درصد ایرانی ها در دهان و دندان dahan 180x180

حمید صمدزاده چهارشنبه در نخستین همایش کشوری دهان و دندان در تربت جام افزود: به منظور اجرای طرح سلامت دهان و دندان ۱۳۰۰ مرکز درمانی در نقاط محروم کشور نوسازی و به تجهیزات پزشکی روز مجهز شده که در آن به مراجعان خدمات رایگان دندانپزشکی ارائه می شود.

تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

تخم‌مرغ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید neme 180x180

ناصر نبی‌پور با بیان اینکه در پی شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کشور صادرات مرغ و تخم مرغ عملا متوقف شده است، اظهارداشت: حدود ۸ روز قبل صادرات تخم مرغ به عراق و از پنج شنبه گذشته صادرات این محصول به افغانستان متوقف شده است.

شیوع بیماری آنتراکوز در میان تهرانی

بیماری آنتراکوز شیوع بیماری آنتراکوز در میان تهرانی irpezeshkan 180x180

بیماری کارگران معدن زغال‌سنگ را گرفته‌ایم؛ آن هم در تهران، شهری که هیچ معدن زغال‌سنگی ندارد. در ریه‌هایمان، در نفس‌هایمان، در هر سلامی که می‌گوییم، سیاهی ته‌نشین شده است. خودمان خبر نداریم اما یک روز می‌گویند ریه‌هایمان سیاه شده است.

دومین کنگره بین المللی نفرولوژی و اورولوژی

دومین کنگره بین المللی نفرولوژی و اورولوژی دومین کنگره بین المللی نفرولوژی و اورولوژی ban nephrology urology 180x180

تهران پایتخت پیوند کلیه خاورمیانه ، دومین کنگره بین المللی نفرولوژی و ارولوژی در تاریخ ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۵ در تهران ، مرکز همایش های برج میلاد با محوریت : پیوند – دیالیز – سرطان پروستات ، برگزار خواهد شد . همچنین این همایش دارای ۲۰ امتیاز بازاموزی خواهد بود .

جدیدترین روش‌های درمانی (آب سیاه) در ایران

(آب سیاه) در ایران جدیدترین روش‌های درمانی (آب سیاه) در ایران chashm2 2 180x180

یک فوق تخصص گلوکوم ضمن تاکید بر اینکه مراجعه منظم و زودهنگام به چشم پزشک برای جلوگیری از پیشرفت بیماری گلوکوم (آب سیاه) ضروری است، از تشریح و معرفی جدیدترین روش‌های درمانی (آب سیاه) در ایران خبر داد.