هفت توصیه برای پیشگیری از سکته های قلبی

هفت ساده زندگی هفت توصیه برای پیشگیری از سکته های قلبی 1 10 1 180x180

life,s simple7 هفت توصیه برای پیشگیری از سکته های قلبی و مغزی: انجمن قلب آمریکا برای کاهش مرگ و میر و کاهش ناتوانی جسمی ناشی از بیماری های قلبی و عروقی ،مغزی و عروقی هفت مورد را برای عموم تحت عنوان (هفت ساده زندگی) توصیه کرده است. این انجمن با آگاهی دهی عمومی قصد دارد […]

ورزش چه موقع خطرناک می شود؟

ورزش ورزش چه موقع خطرناک می شود؟ download 2 180x180

امروزه اثرات مثبت ورزش در بهبود عملکرد دستگاه های مختلف بدن و ارتقای سلامت جسمی و روحی انسان ثابت شده است. با این حال گاهی ورزشکاران برای بالا بردن توان عملکردی خود دست به دامن روش‌هایی می‌شوند که علاوه بر تحت‌الشعاع قرار دادن اثرات مثبت ورزش، سلامت آنها به طور جدی مورد تهدید قرار می‌گیرد.

اثرات تخریبی آلزایمر با ورزش

آلزایمر با ورزش اثرات تخریبی آلزایمر با ورزش dfgdg 180x133

رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی گفت: نتایج تحقیقات نشان می دهد، فعالیت بدنی برای افرادی که در شروع ابتلا به آلزایمر و ام اس یا سایر بیماری های عصبی هستند می توانند اثرات تخریبی بیماری را کاملا محدود کنند.

آموزش تصویری/۳۰ دقیقه کالری سوزی با ورزش تاباتا

ورزش آموزش تصویری/۳۰ دقیقه کالری سوزی با ورزش تاباتا 22 180x180

تحقیقات نشان داده ورزش با وزن بدن می تواند با کمترین سرمایه بیشترین سود را برای فرد داشته باشد. ورزش با دستگاه ها و انواع وزنه ها هم مزیت های خود را دارند اما همیشه با هزینه و صرف زمان بیشتر همراه هستند.

چه ورزش هایی برای کمر درد مفید است؟

ورزش چه ورزش هایی برای کمر درد مفید است؟ trtt 180x180

کمر درد جز دردهای مزمن و متاسفانه همه گیر است. این درد به دلیل تغییر در سبک زندگی و عادات غلط به وجود می آید. عدم تحرک کافی و نشستن های نادرست را می تون از مهمترین علل ابتلا به دردهای کمر دانست.