آسیب های ورزشی و راه های پیشگیری از آن

آسیب های ورزشی

  آسیب های ورزشی اکثر آسیب های ورزشی ناشی از فشار بیش از حدی که به استخوان ها، عضلات یا سایر بافت ها وارد می شوند، هستند. یک دونده تازه کار که در روز اول ۵ مایل می دود از درد و ناراحتی صبح روز بعد بی اطلاع می باشد. یک قهرمان پیشین ورزشی که جهت […]

هفت توصیه برای پیشگیری از سکته های قلبی

life,s simple7 هفت توصیه برای پیشگیری از سکته های قلبی و مغزی: انجمن قلب آمریکا برای کاهش مرگ و میر و کاهش ناتوانی جسمی ناشی از بیماری های قلبی و عروقی ،مغزی و عروقی هفت مورد را برای عموم تحت عنوان (هفت ساده زندگی) توصیه کرده است. این انجمن با آگاهی دهی عمومی قصد دارد […]

ورزش چه موقع خطرناک می شود؟

امروزه اثرات مثبت ورزش در بهبود عملکرد دستگاه های مختلف بدن و ارتقای سلامت جسمی و روحی انسان ثابت شده است. با این حال گاهی ورزشکاران برای بالا بردن توان عملکردی خود دست به دامن روش‌هایی می‌شوند که علاوه بر تحت‌الشعاع قرار دادن اثرات مثبت ورزش، سلامت آنها به طور جدی مورد تهدید قرار می‌گیرد.

اثرات تخریبی آلزایمر با ورزش

رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی گفت: نتایج تحقیقات نشان می دهد، فعالیت بدنی برای افرادی که در شروع ابتلا به آلزایمر و ام اس یا سایر بیماری های عصبی هستند می توانند اثرات تخریبی بیماری را کاملا محدود کنند.

آموزش تصویری/۳۰ دقیقه کالری سوزی با ورزش تاباتا

تحقیقات نشان داده ورزش با وزن بدن می تواند با کمترین سرمایه بیشترین سود را برای فرد داشته باشد. ورزش با دستگاه ها و انواع وزنه ها هم مزیت های خود را دارند اما همیشه با هزینه و صرف زمان بیشتر همراه هستند.

چه ورزش هایی برای کمر درد مفید است؟

کمر درد جز دردهای مزمن و متاسفانه همه گیر است. این درد به دلیل تغییر در سبک زندگی و عادات غلط به وجود می آید. عدم تحرک کافی و نشستن های نادرست را می تون از مهمترین علل ابتلا به دردهای کمر دانست.