• صفحه اصلی
  • مقالات و نوشته‎ها
  • خدمات
  • پرسش‎و‎پاسخ
  • گالری
  • تماس با ما
  • ورود کاربران

دکتر ابراهیم عبداللهیان

دکترای پزشکی از دانشگاه مشهد

تخصص روانپزشکی از دانشگاه مشهد

فلوشیپ روانپزشکی کودک و نوجوان از دانشگاه ایالتی اوهایو-آمریکا

استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد

 

در دوران کودکی، شخصیت اصلی افراد شکل می گیردمهم ترین و تاثیر گذار ترین دوره زندگی، دوره کودکی است چراکه در این دوران، شخصیت اصلی افراد شکل می گیرد. در این دوره فقط مراقبت و نگهداری های جسمی از کودک کافی نیست. کودک نیاز به مراقبت های روحی نیز دارد ، او باید از لحاظ عاطفی، شخصیتی و هوشی نیز تقویت شود.

شیوه های صحیح فرزند پروری ، نحوه تعامل و روابط مناسب با فرزندان از مهمترین موضوعاتی است که والدین باید به آن توجه کنند. فرزند پروری نیاز به آگاهی و آشنایی با نحوه عملکرد و اصول آن دارد و تحقیقات حوزه روان شناسی کودک اصول و روشهای متعددی را متناسب با سنین مختلف یافته است.

ما آماده ایم تا نتایج مطالعات، تحقیقات و آزمایشات علمی خود را با شما به اشتراک بگزاریم، تا با تربیت کودکانی سالم به سوی داشتن جامعه ای سالم و شاداب حرکت کنیم.

 

آدرس مطب: مشهد، پنج راه سناباد، خیابان قائم، تقاطع قائم و کفائی، پلاک4/68

شماره تماس: 05138412121

مطب مجهز به دستگاه تحریک مغناطیسی مغز (TMS) می باشد.

سوال/پاسخ/نظر بگذارید

باخبر شدن از
avatar
صدیقه برزگراول
Guest

سلام آقای دکتر من خانمی نوزده ساله از بیرجند هستم افسردگی و اختلالات دو قطبی و ocd دارم سه سال و نه ماهه دارو مصرف میکنم الان روزی هیجده تا قرص میخورم فشارخون هم دارم در حال حاضر تفکرات خودکشی توهم و اختلالات خواب و پرخوری عصبی دارم اضطرابم خیلی زیاده به حدی که گاهی اوقات تمام بدنم میلرزه بی انرژیم بی حوصلم و اختلالات حافظه دارم که علتش همون افسردگیم هست پزشک معالجم شکست درمانو اعلام کرده یه راهنمایی ازتون میخواستم که ببینم چیکار کنم؟؟؟

Mohammad
Guest

سلام اقاى دکتر
محمد هستم از هامبورگ
درس میخونم ولى حفظ نمیتونم دکتر ایا کپسول جنسینگ یا neuro vibran را میتونم استفاده
کنم
سپاس فراوان
محمد

wpDiscuz