با توجه به تغییر فرم جهت ثبت نام کلیک فرمایید

سایت پزشکان ایران مقدم شما را گرامی میدارد

با ثبت نام در سایت پزشکان ایران شما از خدمات زیر بهره مند خواهید شد

ایجاد صفحه سایت اختصاصی شما با امکان ثبت مشخصات ، رزومه و سوابق، گواهینامه ها و گالری های تصاویر ،مقالات ، آدرس مطب ها و خدمات قابل ارائه و……

قابل ذکر است که کلیه مطالب فوق از طریق نام کاربری و رمز عبور ، که در اختیار شما قرار می گیرد به راحتی و در ظرف چند دقیقه قابل ویرایش می باشد. نمایش اطلاعات  بر روی نقشه گوگل ثبت اطلاعات شما در نرم افزار موبایل پزشک یاب . نرم افزار مذکور جامعترین و محبوب تربن نرم افزار موبایل دایرکتوری اماکن پزشکی می باشد که از طریق سایت بازار و نیز سایت پزشک یاب در در دسترس عموم مردم و قابل دانلود است. در نرم افزار مذکور محل اماکن پزشکی و مطب پزشکان محترم بر روی نقشه گوگل ثبت شده است و عموم مردم از طریق گوشی تلفن همراه خود  قادر هستند براحتی نام پزشک و یا تخصص مورد تظر خود را جستجو و علاوه بر مشاهده پروفایل و آدرس و تلفن ایشان، محل مطب را بر روی نقشه گوگل مشاهده نمایند. این نرم افزار به امکانات متعدد دیگری از جمله تعیین فاصله ، پیشنهاد بهترین مسیر،  تعیین نزدیک ترین پزشک و …. مجهز می باشد.


نمونه خدمات ارائه شده به همکاران پزشک را در | صفحه نمونه کارها | مشاهده فرمایید . پس از ثبت نام ، طراحی صفحات و دامنه اختصاصی شما ظرف مدت سه روز کاری انجام و نام کاربری و رمز عبور در اختیارتان قرار خواهد گرفت که به وسیله آن کلیه اطلاعات سایت توسط خودتان قابل ویرایش خواهد بود .
با توجه به تغییر فرم جهت ثبت نام کلیک فرمایید
pyab-ir