• صفحه اصلی
  • مقالات و نوشته‎ها
  • خدمات
  • پرسش‎و‎پاسخ
  • گالری
  • تماس با ما
  • ورود کاربران

دکتر وحید دارابی متخصص اعصاب و روان درسال 1376 فارغ التحصیل پزشکی عمومی در دانشگاه تهران شد و چندی بعد در سال 84 فارغ التحصیل تخصص اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را دارا گردید و  ایشان دارای بورد تخصصی در سال 84 می باشد.

وی 11 سال سابقه کار در استان های همدان و لرستان و مراکز درمانی را دارا میباشند .

سوال/پاسخ/نظر بگذارید

باخبر شدن از
avatar
فاطمه بهرامی
Guest

با سلام وسپاس فراوان
از زحمات شما سپاسگذارم

فاطمه بهرامی
Guest

دوست من دختری دارد که یک سال و نیم دارد قدرت تکلم ندارد،چه کار کنیم.

فاطمه بهرامی
Guest
باسلام -شهادت امام حسین راتسلیت عرض میکنم-ازمحبین حسین عیب نگیرید-د ل رازجان ازتن ما گل مگیرید/ازسر به قدم گل گل همچو گل آدم-آدم زگلش کردخدااسوه به یک دم/گهواره زمین نیک برایش عیان بود-خاک رخ اوخونین زرخ پاک دلان بود/شاید که گل رویه زمین از غم آن روز-گفتش ندهم خاک نسازم همه از سوز/چرخش چو فلک را بدادست خداوند-این چرخ فلک سردادبه رهه آل پیمبر/این ابرکه باران ببارد-شایدکه رود جان مرا سیرنماید/درکرببلاهمه سرهاکه نشستند-آبی ندهندوهمه راپاک شکستند/این داغ به خون آغشته دردست-مرحم نشودخلق نگارش سرتشتست/یارب تو بکن یاری تادراین راه باقی-شرمسارنشوم من به این دارفانی/بهرامی زخدالطف فراوان بدیدست-خودتوبکن کرمی تو بگیردست
فاطمه بهادری
Guest

با سلام
با سپاس فراوان

فاطمه بهرامی
Guest

باسلام
حاصل ازدواج ناموفق یک فرزند است که قیوم او پدرش می باشد.ومن بیماری اعصاب دارم .حالا به شخصی علاقه مند شده ام که از همسر قبلی خود سه فرزند دارد . نظر شما راجع به علاقه مجددچیست.؟ومن چه کاری انجام دهم که آن سه فرزند با من احساس مادر و فرزندی داشته باشند.ممنون و متشکرم

فاطمه بهرامی
Guest

باسلام
مصرف دارو برای بیماری دوقطبی به منظور کنترل بیماری ست .یا درمان بیماری.؟فردبیمار بامصرف دارو می تواند مثل یک فرد عادی زندگی کند یا متفاوت است؟

فاطمه بهرامی
Guest

با سلام دو قطبی با دو شخصیتی متفاوت است،یا خیر؟

فاطمه بهرامی
Guest

باسلام فرد مبتلابه بیماری دوقطبی عاشق می شود یا این نشانه ای از رفتن به مرحله شیدایی ست؟.در این مورد با افراد سالم چه. تفاوتی دارد.ممنون و سپاسگذارم.

فاطمه بهرامی
Guest

دوقطبی از چه سنی در افراد ظاهر می شود.با تشکر از شما

فاطمه بهادری
Guest

با سلام
شیوع اختلالات دو قطبی :
در حدود یک نفر از هر ۱۰۰ بزرگسال در طول زندگی خود دچار این اختلال می‌گردد. معمولا این اختلالات بعد از سنین نوجوانی اتفاق می‌افتد. در سنین بالاتر از ۴۰ سال این اختلالات غیر معمول است. مردان و زنان به یک اندازه در معرض ابتلا به این اختلالات قرار دارند.

فاطمه بهرامی
Guest

نشانه های بیماری دو قطبی از ین خاصی نمایان می شود.

فاطمه بهادری
Guest
با سلام شامل دو نوع علائم میباشد: ۱- علائم مانیا یا هیپومانیا (شیدائی)برای حداقل یکهفته، شامل حداقل ۳ علامت از علائم زیروجود داشته باشد: _ تحریک پذیری ،خلق شاد _ حواسپرتی _ اعتماد به نفس بالا احساس بزرگ منشی _ کاهش نیاز به خواب _ پرحرفی یا تندتند حرف زدن _ پرش افکار _ بیقراری یا افزایش فعالیتهای معطوف به هدف (از جمله فعالیتهای اجتماعی، تحصیلی، سکسی) _ درگیری بیش از حد درامور لذتبخش که گاهی با عواقب ناراحت کننده وزیانبار همراه است ۲-علائم افسردگی برای حداقل دو هفته، شامل حداقل پنج علامت از علائم زیروجود داشته باشد: _ خلق… ادامه متن »
wpDiscuz